مبلشویی

مبلشویی

اهمیت تمیز بودن مبل ها:

مبل در خانه شما جایی است که شما بیشتر اوقات خود را با عزیزانتان به تماشای تلویزیون میگذرانید یا میهمان هایتان روی آن مینشینند و به دلیل پر استفاده بودن مستعد کثیف شدن و لکه گرفتن میباشند بنابراین تمیز و خوش بو بودن این وسیله در منزل از اهمیت بسیاری برخوردار است از آن جا که مبل ها از جمله اثاثیه گران قیمت منازل هستند تمیز کردن اصولی و درست آن ها به نحوی که به مبل ها آسیب نرسد بسیار حائر اهمیت است متخصصان حرفه ای مبلشوییها برای انجام این کار به کمک ما آمده اند.

چرا باید از خدمات مبلشویی استفاده کنیم؟

1)متنوع بودن جنس روکش مبلها: روکش مبل ها انواع مختلفی دارند از جمله:چرمی،پارچه ای،میکروفایبر و…که تمیز کردن هر کدام نیازمند وسایل و روش های خاصی است که احتمالا هیچکدام از ما اطلاعات کافی در این زمینه نداریم  هم چنین تمیز کردن روکش مبلمان قطعا به راحتی تمیز کردن پارچه نیست و نیاز به تخصص و اطلاعات کامل دارد.برای اطمینان از بهترین نتیجه بهترین کار استفاده از خدمات ارائه شده توسط مبلشویی هاست.

مبل ها جذب کننده انواع آلودگی:در بین اثاثیه منزل مبلها به دلیل اینکه دائما مورد استفاده قرار میگیرند کثیفی،ذرات غذا، و گرد و غبار را به خود جذب میکنند و منجر به رشد انواع باکتری ها، قارچ ها و عوامل بیماری زای زیادی میشوند که میتوانند موجب بسیاری از مشکلات برای سلامتی انسان از جمله آلرژی و بیماری های تنفسی و…. بشوند.مبلشویی ها با استفاده از تجهیزات خاص خود تمام آلودگی های بین شکاف های مبل را از بین میبرند چرا که تمیز کردن مبل ها با دستمال و پاک کننده بدین معناست که شما نمیتوانید به تمام آلودگی های موجود در بین درزها و شکاف های مبل دسترسی پیدا کنید اما مبلشوییها با جدید ترین تجهیزات نظافتی

مبلشویی

مبلشویی

از بین بردن بوی بد مبلها توسط مبلشویی: مبلمان شما به مرور زمان و به دلیل نشستن طولانی مدت روی آن ها و ماندن تکه های غذا، آثار، خزو موی حیوانات خانگی و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است بوی بدی به خود بگیرند که بسیار آزاردهنده است گرچه ممکن است بتوان بطور موقت این بو ها را از بین برد اما تنها راه از بین بردن کامل این بوی نامطبوع در مبلها تمیز کردن کاملا دقیق و عمیق است که توسط مبلشوییها انجام میشود.

کمک به طولانی شدن عمر مفید مبل:هرچه بهتر از داشته ها و لوازم خود مراقبت کنید قطعا ماندگاری آن ها طولانی تر خواهد شد.این امر در مورد مبلمان منزل نیز کاملا صادق است. وسایل کاربردی منزل مانند مبل ها و کاناپه ها با گذشت زمان دچار فرسودگی میشوند و دیگر آن رنگ و زیبایی قبلی را ندارند.تمیز کردن حرفه ای و صحیح مبل ها  که توسط مبلشویی ها انجام میشود علاوه بر از بین بردن لکهها و گردوغبارازخراب شدن شکل ظاهری مبل ها جلوگیری میکند و زیبایی اولیه مبل های شما را تا حد زیادی باز میگرداند.مبلمان شما بعد از تمیز شدن صحیح و اصولی کاملا تازه به نظر میرسند این امر به جلوگیری از عوض شدن شکل بالشتک های مبلنیز کمک میکند.

استفاده از مواد پاک کننده مناسب توسط مبل شویی ها:مبل شوییهای حرفه ای کارمندان باتجربه ای دارند که میدانند چگونه هر نوع پارچه را به درستی تمیز کنند.اگر یک محصول تمیز کننده اشتباه روی نوع خاصی از پارچه استفاده شود میتواند باعث ایجاد لکه و حتی پارگی مبل شما شود.نکته حائز اهمیت دیگر در مورد نوع ماده شوینده این است که بسیاری از محصولات تمیز کننده و شوینده موجود در بازار حاوی مواد سمی و خطرناک برای ریه هاست اما مبلشوییهای حرفه ای از مواد سازگار با محیط زیست استفاده میکنند و کلیه اقدامات احتیاطی لازم را انجام میدهند.

از بین بردن لکه های قدیمی:لکه های نوشیدنی ها ،مواد خوراکی و بسیاری از مواد دیگر که روی مبل ها ایجاد میشوند باگذشت زمان سرسخت تر میشوند و پاک شدن آن ها  امری بسیار دشوار است . تمیز کردن حرفه ای و درست مبل ها از ماندگاری لکه ها جلوگیری میکند.کارکنان مبلشوییها با تجهیزات و پاک کننده های کاملا تخصصی این کار را به درستی انجام میدهند.

مبلشویی حرفه ای در تهران

کارمندان حرفه ای و با تجربه مبلشویی که آموزش های کاملی دیده اند و مهارت های لازم را کسب کرده اند بنابراین تمیز کردن مبل های شما را بسیار سریع و راحت انجام میدهند در هر نقطه از تهران باشید اقدسیه،فرمانیه،قیطریه و… کافیست یک تماس بگیرید تا از خدمات تخصصی قالیشویی بهره مند شوید.

شماره های تماس قالیشویی و مبلشویی کاردان

شماره تماس قالیشویی

شماره تماس قالیشویی

 

 

 

مطلبی در مورد مبلمان قابل مونتاژ را در ویکی پدیا مشاهده کنید

شماره تماس های ما
88037975 22056784  
Call Now Button