سمپاشی

سمپاشی

دلایل استفاده از سمپاشی برای از بین بردن جانوران موذی:

مشاهده حشرات و جوندگان موذی در خانه یکی از منزجر کننده ترین صحنه ها برای هر فرد است .این موجودات هنگام حضور در خانه شما میتوانند خطرات مختلفی برای سلامتی شما ایجاد کنند خواه متوجه حضور آن ها در خانه باشید یا نه آن ها وارد خانه شما شده وانواعی از خطرات مانند واکنش های آلرژیک،گزش های سمی یا حتی عفونت هایی ناشی از سوراخ شدن پوست را برای شما ایجاد میکنند.گزش های جوندگانو حشراتنه تنها باعث ایجاد تورم پوستی ،بلکه باعث ایجاد انواع عوارض برای سلامتی میشوند. برای از بین بردن این جانوران سمپاشی صحیح و اصولی یکی از بهترین روش هاست.

حضور کدام جانور در منزل نیاز به سمپاشی دارد؟

موش ها گروهی از جوندگان موذی هستند که به دلیل اینکه در مناطق آلوده ای چون فاضلاب ها زندگی میکنند منشا بسیاری از آلودگی ها هستند و مشاهده این جانور یا فضولات آن در خانه برای شما همچون زنگ خطری است که هشدار میدهد چون در صورتیکه این جانور را به موقع به دام نیندازید با سرعت  بسیار بالا تکثیر میشوند و شما را به درد سر می اندازند این جوندگان معروف به آلوده بودن هستند و انواعی از بیماری ها مانند حصبه،طاعون و…را به انسان ها منتقل میکنند.تماس با فضولات این جانور نیز میتواند همان خطرات را داشته باشد.همچنین گاز گرفتگی توسط موش ها نیز یکی از این خطرات است که گاها میتواند بسیار خطرناک و با عوارض زیادی همراه باشد . موش ها میتوانند از طریق ادرار و مدفوع خود سطح خانه و مواد غذایی را نیز آلوده کنند که  تماس با هر یک از آن ها برای سلامت انسان خطرناک است.برای از بین بردن این جانوران میتوانید از سرویس های سمپاشیمنزل استفاده کنید تا با سمپاشی کامل تمام گوشه و کنار های خانه شما این موجودات را کاملا ریشه کن نمایند.

سوسک ها نیز به دلیل زندگی در فاضلاب های آلوده حامل بسیاری از میکروب ها هستند .در سوسک ها فضولات و بزاق آن ها نیز میتواند آلرژی ایجاد کند حتی جسد این حشرات نیز همان تاثیرات منفی را روی سلامتی انسان ها میگذارد به همین دلیل هجوم سوسک ها به یک خانه حتی بعد از نابودی میتواند اثرات سوئی  داشته باشد. در واقع اکثر این حشرات پتانسیل ایجاد آلرژی  را دارند و میتوانند بیماری های تنفسی مانند آسم و … را ایجاد کنند.سمپاشی این حشرات در از بین بردن آن ها کاملا موثر است.

ساس ها اگر بتوانند به لباس های شما بچسبند از فضای بیرون وارد خانه های شما میشوند و بین ملحفه ها و لباس های شما پنهان میشوند و شب ها از مخفیگاه خود خارج شده و شما را گاز میگیرند.گزش ساس ها باعث تورم پوست و ایجاد زخم های قرمز و دردناک میشود.بطور کلی نیش حشرات میتواند عوارض بسیاری برای سلامتی شما داشته باشد به خصوص اگر حاوی آلرژن ها نیز باشد. شما میتوانید با تماس با سرویس های سمپاشی از آن ها کمک بخواهید تا برای سمپاشی ساس ها در منزل شما حاضر شوند.با سمپاشی درست و به موقع شما میتوانید از شر وجود این حشرات در خانه خود خلاص شوید.

 

قالیشویی  و سمپاشی کاردان

عنکبوت ها از جمله دیگر حشراتی هستند که ممکن است هر روزه در خانه های خود آن ها را ببینیم علیرغم اینکه عنکبوت ها برای محیط زیست مفیدند اما باید توجه داشت که عنکبوت ها نیز انواع مختلفی دارند و بعضی از آن ها بسیار سمی و حتی کشنده هستند به عنوان مثال یک نیش عنکبوت بیوه سیاه میتواند شما را راهی بیمارستان کند سموم مورد استفاده در سرویس های سمپاشی میتوانند این حشرات را از بین ببرند.

آیا میتوانیم سمپاشی حشرات را خودمان انجام دهیم؟

امکان دارد این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چرا خودمان با خرید سموم موجود در بازار اقدام به سمپاشی نکنیم؟!در پاسخ به این سوال باید بگوییم با توجه به اینکه سموم مورد استفاده برای از بین بردن حشرات و جوندگان ماده ای شیمیایی است و استفاده از این سموم در دوز های نامناسب و غلظت بالا باعث بسیاری از مشکلات تنفسی و حتی مسمومیت های شدید نیز میشود بنابراین راه حل بهتر این است که به جای اینکه با انجام خودسرانه این کار سلامتی خود و  اعضای خانواده را به خطر بیندازیم انجام این کار را به سرویس های سمپاشی محول کنیم.کارکنان این سرویس ها افراد با تجربه و متخصصی هستند که میتوانند کار سمپاشی منزل شما را با دقت تمام انجام دهند بدون اینکه خطری متوجه شما و اعضای خانواده تان شود.

شماره تماس های قالیشویی و سمپاشی کاردان

 

شماره تماس قالیشویی

شماره تماس قالیشویی

 

 

شما میتوانید مطالبی در مورد آفت کشی در ویکی پدیا دنبال کنید

شماره تماس های ما
88037975 22056784  
Call Now Button