وبلاگ تکی

قالیشویی در قیطریه

قالیشویی در قیطریه

معرفی بهترین قالیشویی در قیطریه

در این مقاله قصد معرفی بهترین قالیشویی در قیطریه را داریم. بدین منظور ابتدا باید دید یک قالیشویی خوب چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه می‌تواند به بهترین قالیشویی در یک منطقه تبدیل شود؟ به همین دلیل آشنایی مختصری با روند کار قالیشویی و مشخصات پرسنل یک قالیشویی خوب نیاز است. همچنین به ضرورت استفاده از خدمات قالیشویی نیز اشاره خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

تمیزی منزل همیشه برای بانوان منزل پر اهمیت بوده است. این مسئله به ویژه در ایام خاصی از سال مانند خانه تکانی پیش از عید نوروز و یا تمیزی منزل قبل از ورود به فصل پاییز که بسیاری از بانوان ایرانی آن را خانه تکانی دوم سال می‌دانند، از اهمیت دوچندانی برخوردار است. در این میان تمیزی فرش‌ها و قالی‌های مننزل نیز بسیار مهم است. زیرا فرش تاثیر زیادی در نمای خانه دارد. اگر فرش‌های شما تمیز نباشد به محض ورود به منزل خود نمایی می‌کند. برعکس اگر فرش‌های شما از تمیزی نیز برق بزند، باز هم به محض ورود به منزل خودنمایی می‌کند. بسیاری از بانوان به منظور شستشوی فرش‌ها و قالی‌های خود ترجیح می‌دهند از یک قالیشویی خوب بهره بگیرند. زیرا بسیاری از شما عزیزان تجربه استفاده از شامپوفرش را داشته‌اید و به احتمال زیاد نتیجه دلخواه خود را نگرفته‌اید. در این صورت است که می‌توانید از خدمات قالیشویی در قیطریه بهره ببرید.

روند کارقالیشویی در قیطریه

در این قسمت به بیان ویژگی‌های قالیشویی در قیطریه مانند روند کار قالیشویی اشاره خواهیم کرد. روند کار قالیشویی در قیطریه به صورت زیر است:

 • استفاده از مواد شوینده درجه 1
 • استفاده از مواد شوینده گیاهی و ارگانیک برای شستن فرش‌های دست‌بافت
 • در نظر گرفتن جنس فرش و توجه ویژه به الیاف تشکیل دهنده آن برای ارائه خدمات با کیفیت

در قالیشویی در قیطریه سعی شده است تا تمامی خدمات متناسب با جنس فرش شما ارائه شود تا نتیجه بخشی و اثربخشی کار دو چندان شود. خدمات متنوع در قالیشویی در قیطریه ارائه می‌شود که در زیر به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • شستشو فرش : در این مرحله قالیشویی در قیطریه با استفاده از مواد شوینده درجه یک و متناسب با جنس هر فرش اقدام به شستن قالی و فرش می‌کند. همچنین با استفاده مواد بهداشتی درجه یک می‌توان فرش را ضدعفونی کرد.
 • شیرازه بافی: فرش و قالی به مرور زمان ممکن است دچار گرفتگی تار و پود شده که برای رفع آن می‎‌توان از عملیات شیرازه بافی بهره برد.
 • تنظیم رنگ یا رنگبرداری: این مورد نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد. به هیچ وجه خودتان در منزل شخصا برای این کار اقدام نکنید زیرا مسلما نتیجه حاصله به شدت شما را ناراحت خواهد کرد. معمولا پس از گذشت مدت زمانی ممکن است رنگ‌های فرش به هم خورد در این صورت باید برای رنگبرداری آن اقدام کرد یا اینکه ممکن است از ابتدا در بافت فرش رنگ‌ها به خوبی تنظیم نشده باشد.

 

قالیشویی در قیطریه

قالیشویی در قیطریه

 • قالیشویی- رفوگری: این مهارت معمولا یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در قالیشویی در قیطریه می‌باشد. این کار یعنی قالیشویی- رفوگری را به نوعی می‌توان به یک معجزه تشبیه کرد زیرا می‌توان هم فرش‌های آسیب دیده، هم سوخته و هم نیازمند ترمیم را با این روش ترمیم کرد و به روز اولشان شبیه کرد.شیرازه بافی نیز جزء مراحل اولیه قالیشویی- رفوگری به حساب می‌آید.
 • ریشه زنی: در این مرحله با استفاده از عملیات ریشه زنی، ریشه‌های فرش‌ها را که دچار فرسودگی و یا تغییر رنگ شده است، می‌توان مانند روز اول ترمیم کرد. ریشه زنی در فرش‌های دستبافت با دست و در فرش‌های ماشینی با استفاده از دستگاه‌های مخصوص دوخت ریشه انجام می‌شود.
 • مبل‌شویی: در قالیشویی در قیطریه، مبل‌شویی نیز با جدیدترین و بروزترین متدهای شستشو یعنی با استفاده از دستگاه وکیوم و خشک کن انجام می‌شود. همچنین توجه به جنس پارچه مبل شما از اهمیت زیادی برخوردار است. برای مثال برخی از مبل‌های خارجی به علت جنس پارچه خاصی که دارند در شستشوی آن‌ها مجاز به استفاده از آب نیستیم. در این صورت بهتر است با خیالی آسوده این کار را به قالیشویی در قیطریه بسپرید.

مشخصات پرسنل فعال قالیشویی در قیطریه

در این قسمت به بیان ویژگی‌های قالیشویی در قیطریه مانند پرسنل فعال در قالیشویی اشاره خواهیم کرد:

 • امین و مطمئن
 • مجرب
 • کار آزموده
 • دارای بیش از 10 سال سابقه در شستن انواع فرش، قالی، مبلمان
 • دارای بیش از 10 سال سابقه در انجام انواع عملیات مربوط به قالیشویی مانند قالیشویی- رفوگری، شیرازه بافی و …
 • خوش قول
 • دارای دقت و نظم زیاد در انجام کارها
 • دارای اخلاق حرفه‌ای

گفتنی است قالیشویی در قیطریه دارای 20 سال سابقه درخشان به همراه مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی در ارائه انواع خدمات قالیشویی و همچنین مبلشویی می‌باشد و پرسنل خود را با دقت فراوان و پس از گذراندن دوره‌های آزمایشی و آموزش‌های منظم و پی در پی مجاز به فعالیت می‌داند. همچنین این پرسنل دارای اخلاق حرفه‌ای بالا و بسیار دلسوز بوده و سرعت زیادی در انجام کارها دارند. بسیار خوش قول بوده و کارها را در اسرع وقت به شما عزیزان تحویل می‌دهند. همچنین پرسنل قالیشویی در قیطریه بسیار امین بوده و با خیال راحت می‌توانید انواع فرش‌های خود اعم از ماشینی، دست‌بافت و … را با خیالی آسوده در اختیار آن‌ها قرار دهید.

 

قالیشویی در منطقه قیطریه

قالیشویی در منطقه قیطریه

مراحل ثبت سفارش در قالیشویی در قیطریه

در این قسمت به سراغ مراحل ثبت سفارش در قالیشویی در قیطریه خواهیم پرداخت:

 • تماس با قالیشویی در قیطریه
 • دریافت اطلاعات شما توسط همکاران ما در قالیشویی در قیطریه
 • ثبت سفارش
 • هماهنگی زمان جهت دریافت فرش‌های شما از درب منزل
 • تحویل سفارش شما در اسرع وقت و بر طبق برنامه داده شده به شما عزیزان

لازم به ذکر است در مرحله دریافت اطلاعات، سوالاتی از قبیل تعداد فرش‌ها، جنسشان و خدمات مورد نظر از شما عزیزان پرسیده می‌شود. همچنین در مورد قیمت نیز اطلاعات کافی به شما داده می‌شود. گرچه همه شما عزیزان قطعا با شنیدن قیمت خدمات قالیشویی در قیطریه از منصفانه بودن آن شگفت زده خواهید شد. سفارشات شما به صورت بسته بندی و در اسرع وقت تحویل شما عزیزان خواهد شد. با یک بار استفاده از خدمات قالیشویی در قیطریه مشتری دائمی ما شوید.

 

شماره تماس قالیشویی

شماره تماس قالیشویی

 

شما میتوانید مطالب قالیشویی را از ویکی پدیا دنبال کنید

 

پیام بگذارید

*

code

شماره تماس های ما
88037975 22056784  
Call Now Button