وبلاگ تکی

قالیشویی در الهیه

قالیشویی در الهیه

قالی در خانه هر ایرانی به عنوان یکی از عناصر اصلی خانه شناخته می شود. همانطور که می دانید، فرش و قالی باید هر چند وقت یک بار شسته شوند تا محیط خانه شما پاکیزه و سالم بماند.اگر شما ساکن الهیه تهران هستید و به دنبال بهترین قالیشویی در الهیه می گردید، قالیشویی کاردان بهترین گزینه برای شما می باشد

 

قالیشویی در الهیه

قالیشویی در الهیه

امروزه به دلیل فراگیر شدن زندگی آپارتمانی در شهرهای بزرگ مانند تهران، دیگر مثل گذشته نمی شود فرش و قالی ها را در حیاط خانه پهن کرد و شست.

حتی اگر شما محیط و فضای کافی برای شست و شوی فرش در حیاط و پارکینگ را داشته باشید، باز هم شستن فرش کاری بسیار طاقت فرسا است. حتی در مواردی به دلیل سنگین شدن فرش و قالی خیس شده، بلند کردن آن می تواند آسیب های فیزیکی جدی به شما وارد کند.

پس بهترین گزینه برای شستشو فرش و پاک کردن آن از هرگونه آلودگی، استفاده از قالیشویی های حرفه ای مانند قالیشویی کاردان است.

 

قالیشویی در الهیه تهران

قالیشویی در الهیه تهران

 

بهترین قالیشویی در الهیه

قالیشویی کاردان با بهره گیری از کادری با تجربه و تخصصی و استفاده از تجهیزات با کیفیت و مدرن، به شکل کاملا اصولی اقدام به شستشو فرش های شما خواهد کرد.

سابقه بیست ساله این قالیشویی نشان از سطح بالای کیفیت خدمات آن ها دارد که توانسته اند برای مدتی طولانی اعتماد ساکنین تهران را به خود جلب کنند و در تمام نقاط تهران فعال باشند.

از دیگر مزیت های استفاده از خدمات قالیشویی کاردان، سرعت بالای آن ها در تحویل قالی می باشد. با گذشت فقط ۲۴ تا ۴۸ ساعت از تحویل فرش های خود به قالیشویی کاردان، فرش های شما شسته می شوند و آماده پهن شدن در خانه شما خواهند بود.

البته سرعت بالا در شستشو قالی باعث نشده است تا از کیفیت خدمات این قالیشویی کاسته شود. همان طور که اشاره شد این قالیشویی از بهترین دستگاه های روز دنیا استفاده می کند که باعث می شود در عین حال که سرعت شستشوی فرش ها بسیار بالا می باشد، کیفیت کار و از بین بردن آلودگی ها نیز با بالاترین دقت و ظرافت انجام گیرد.

استفاده از دستگاه های مدرن و تخصصی در امر شستشوی فرش باعث می شود تا با شستشوی فرش ها، هیچ آسیبی به تار و پود آن ها وارد نشود.

همان طور که می دانید، شستن فرش ها به شکل غیر اصولی و استفاده از مواد شوینده بی کیفیت باعث می شود الیاف قالی آسیب ببینند.

در نتیجه با شست و شوی فرش نه تنها فرش شما به شکل ایده آل تمیز و پاکیزه نخواهد شد، بلکه از عمر آن نیز کاسته می شود و در دراز مدت و ادامه ی شست و شو با این روش خواهید دید که چقدر کیفیت فرش شما از بین رفته است.

 

قالیشویی در منطقه الهیه

قالیشویی در منطقه الهیه

رفوگری و مبلشویی در الهیه

جالب است بدانید که شست و شوی قالی تنها خدمتی نیست که قالیشویی کاردان ارائه می دهد. این قالیشویی با سابقه و شناخته شده در تهران، علاوه بر شستن فرش و قالی خدمات مربوط به خشکشویی انواع مبلمان و موکت را نیز ارائه می دهد.

علاوه بر این ها تیم تخصصی قالیشویی کاردان در زمینه ترمیم و رفوگری نیز بسیار شناخته شده هستند و می توانند در محل خانه شما همه ی این خدمات را ارائه دهند. بدون آن که لازم باشد دردسرهای تغییر دکوراسیون و جمع کردن فرش و یا موکت را تحمل کنید.

رفوگری در واقع یک هنر به حساب می آید که در آن فرش ها و قالیچه های با ارزش که دچار آسیب شده اند، ترمیم می گردند. فرش ها بر اثر عوامل مختلفی در طول زمان دچار آسیب می شوند و باید به آن ها رسیدگی شود.

به خصوص برای فرش های دستباف که خود به تنهایی ارزش هنری دارند و میراث فرهنگی به حساب می روند، رفوگری بسیار واجب و ضروری است تا بتوانید برای سالیان سال فرش خود را سالم و زیبا نگه دارید.

 

 

قالیشویی کاردان در نیاوران

قالیشویی کاردان در نیاوران

مزایای استفاده از قالیشویی در الهیه برای شستشوی فرش

 اگرشما هنوز شک دارید که از خدمات قالیشویی برای شستن فرشهای خود استفاده کنید یا نه ، خوب است توجهی داشته باشید به مزایای استفاده از قالیشویی های حرفه ای و معتبر.

هر چقدر که در نگهداری از فرش های خود وسواس به خرج دهید و مدام خانه را جارو بکشید و یا از ریخته شدن مواد غذایی روی فرش جلوگیری کنید، باز هم کافی نخواهد بود.

بالاخره در طول زمان به دلیل رفت و آمد مداوم روی فرش آلودگی های مختلف و ریزگرد ها درون تارو پود فرش جای می گیرند. به شکلی که دیگر با جارو کشیدن نمی توانید فرش را به شکل مطلوب تمیز و پاکیزه کنید.

این همان وقتی است که باید از خدمات یک قالیشویی معتبر استفاده کنید. در ابتدا این مطلب به محدودیت های شستن قالی توسط خودتان در خانه اشاره کردیم. اما شستن قالی توسط قالیشویی چه مزایای دیگری دارد؟

توجه داشته باشید که در قالیشویی های معتبر مانند قالیشویی کاردان، از تجهیزاتی استفاده می شود که به شکل تخصصی برای شستشوی فرش طراحی شده اند. این تجهیزات بدون آن که فرش را بیش از حد خیس کنند، به تار و پود قالی نفوذ می کنند.

محلولی که توسط این دستگاه ها استفاده می شود حاوی مواد شیمیایی مخصوصی است که می تواند تمام ریزگرد ها و آلودگی هایی که در دل فرش ریشه کرده اند را از بین ببرد.

در واقع همین بیش از حد خیس نکردن قالی است که باعث می شود مدت زمان نگهداری فرش در قالیشویی نیز کاهش یابد.

یکی دیگر از مزایای شستشو فرش توسط قالیشویی، توانایی از بین بردن بوی نامطلوب فرش ها می باشد. حتی اگر به شکل کامل از فرش خود مراقبت کنید تا هیچ گونه مایعاتی روی آن ها نریزد، باز هم پس از مدتی که فرش شسته نشود، خواهید دید که بوی نامطلوبی از فرش به مشام می رسد.

دلیل این امر جذب رطوبت در دراز مدت است که به الیاف انتهایی فرش ها می چسبد و دیگر خودتان نمی توانید آن را از بین ببرید.

قالیشویی ها با استفاده از بخارشویی قدرتمند قسمت انتهایی الیاف فرش را نیز کاملا تمیز و پاکیزه می سازند به طوری که این بوی رطوبت نامطلوب به کلی از بین خواهد رفت.

پس اگر دنبال یک قالیشویی در الهیه هستید که هم با بهترین کیفیت قالی را بشوید و هم در سریع ترین زمان ممکن فرش را آماده کند، قالیشویی کاردان انتخاب شماست.

 

 

شماره تماس های قالیشویی

 

شماره تماس قالیشویی

شماره تماس قالیشویی

 

شما میتوانید مطالبی در مورد قالیشویی از سایت ویکی پدیا مطالعه کنید

پیام بگذارید

*

code

شماره تماس های ما
88037975 22056784  
Call Now Button